Šodien ir: 20.  Februāris 2018. gads
Vārda dienas svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Latvian
  • Russian
  • EnglishMūsu kontakti:

„Gurnicas”, Ķekavas pag.,
Ķekavas nov., LV-2123

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālrunis: +371 67317280,
                 +371 67317283
Fakss: +371 67317281

 

Nopietns brīdinājums!

   Šoreiz uzrunājam Jūs nepatīkama incidenta dēļ – mūsu ilggadējs darbinieks atkritumu savākšanas laikā no ārstniecības iestādes, guva smagu rokas traumu, saduroties un sagriežoties ar maisā iemestu skalpeli...

    Jāatzīst, ka beidzamajā laikā bieži dzirdam no saviem darbiniekiem par gadījumiem, kad no atkritumu savākšanas maisiem kā eži lien ārā asas adatas, termometri, ampulas, bet lielo savākšanas konteineru apakšā ir asins peļķes.

   Diemžēl no Klientu puses bieži nav atbildīgā darbinieka, kas atbild par nodoto atkritumu kravu un mēdz būt gadījumi, kad tiek paņemti „nepareizie” atkritumi.

   Ņemot vērā augšminēto situāciju, šogad nopietnāk kontrolēsim atvesto atkritumu „ārējo” izskatu, kā arī mūsu darbinieki atteiks Klientam atkritumu savākšanu, ja savākšanas brīdī tiks konstatēti būtiski pārkāpumi.

   Lai palīdzētu Klientiem ievērot MK noteikumu Nr.353 „Ārstniecības iestādēs radušos atkritumu apsaimniekošanas prasības” ievērošanu LAUTUS pakalpojumu nodrošināšanā, esam sagatavojuši un ievietosim mūsu mājas lapā īsu noteikumu skaidrojumu.

   Lai sniegtu plašāku skaidrojumu par atkritumiem, to dalījumu un apsaimniekošanas prasībām, Klientu atbildīgiem darbiniekiem ir sagatavots vienas dienas apmācības seminārs, kurā profesionāļi skaidros dažādus ar atkritumu saimniecību saistītus jautājumus.

   Semināri tiek plānoti 19.aprīlī un 17.maijā.

   LAUTUS savu pakalpojumu- atkritumu apsaimniekošanu, nodrošina, ievērojot augstus darba drošības standartus, tāpēc Klientiem, kas nevēlēsies noteikumus ievērot, būsim spiesti sadarbību atteikt.

   Mēs visi esam atbildīgi par savu darbinieku drošību! Un visi kopā gribam dzīvot un strādāt drošā, sakoptā vidē!
 
2018 © SIA "Lautus" | Izstrādāts: Designbox