Šodien ir: 20.  Februāris 2018. gads
Vārda dienas svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Latvian
  • Russian
  • EnglishMūsu kontakti:

„Gurnicas”, Ķekavas pag.,
Ķekavas nov., LV-2123

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālrunis: +371 67317280,
                 +371 67317283
Fakss: +371 67317281

 

Pirmā pieredze par atkritumu pārstrādi ROTOCLAVE iekārtā

     2010.gada martā aprit 2 gadi kopš LAUTUS potenciāli infekciozus veselības aprūpes atkritumus sterilizē un samaļ specializētajā atkritumu pārstrādes iekārtā ROTOCLAVE.

     Šajā laika posmā ir izveidojusies zināma pieredze par iekārtas ražību, izvērtēti ieguvumi un iespējamie zaudējumi. Iekārta  gadā var nodrošināt vidēji 1800 tonnu potenciāli infekciozu atkritumu sterilizāciju un samalšanu. Jo iekārta vairāk atrodas darba režīmā, jo zemākas pārstrādājamās atkritumu vienības izmaksas.

     ROTOCLAVE darbība ir pilnībā automatizēta. Atkritumu sterilizācija notiek 135 0 grādu temperatūrā un mainīga spiediena ietekmē vidēji 45 minūtes. Atšķirībā no sterilizācijai izmantotā autoklāva darbības, ROTOCLAVE pirmais solis ir vakuuma radīšana kameras iekšienē (nodrošina dažādu slēgtu tilpņu atvēršanu –asins stobriņu, atkritumu maisu, konteineru, u.c.) .Otra atšķirība ir iekārtas rotācija (jau nojaušams pēc nosaukuma ROTOCLAVE) apstrādes laikā, kas, savukārt, nodrošina visu atkritumu vienmērīgu apstrādi ar tvaiku un spiedienu. Visa informācija par iekārtas darbību tiek regulāri monitorēta un saglabāta iekārtas datora cietajā diskā. 

 
2018 © SIA "Lautus" | Izstrādāts: Designbox