Šodien ir: 20.  Februāris 2018. gads
Vārda dienas svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Latvian
  • Russian
  • EnglishMūsu kontakti:

„Gurnicas”, Ķekavas pag.,
Ķekavas nov., LV-2123

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālrunis: +371 67317280,
                 +371 67317283
Fakss: +371 67317281

 

LAUTUS uzsāk infekciozo atkritumu uzglabāšanas konteineru pārdošanu

     Ikviens, kas iesaistīts veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas procesā, sākot no medicīnas māsas un sanitāra ārstniecības iestādē, līdz iekārtas operatoram atkritumu pārstrādes uzņēmumā, ir pakļauts saskarei ar potenciāli infekciozu materiālu.

     Tāpēc viens no svarīgākajiem uzdevumiem, veicot šo darbu, ir nepieļaut infekciozo patogēnu transmisijas iespēju ārpus savāktajiem atkritumiem. Tas, savukārt, nozīmē pareizu un drošu VAA iepakošanu to rašanās brīdī.

     LAUTUS uzsāk itāļu kompānijas "AP Medical" kvalitatīvu, vides un cilvēka drošības prasībām atbilstošu medicīnisko konineru pārdošanu. Konteineri ir dažāda tilpuma un izmēra, sertificēti un ar atbilstošām īpašībām, tādējādi piemēroti gan lielām, gan arī mazām institūcijām:

  • nelielie, pēc dizaina glītie un salīdzinoši lētie konteineri ir ieguvuši popularitāti stomatologu un privātārstu praksēs,
  • lielie konteineri ( 50-60l) saņēmuši pirmās atsauksmes no laboratorijām, jo ir atkārtoti lietojami ar ērti atveramu vāku, kā arī, kas šodien nav mazsvarīgi, par pievilcīgām cenām.

     Precīzāku aprakstu skatieties produktu sadaļā Speckonteineri.

 
2018 © SIA "Lautus" | Izstrādāts: Designbox