Šodien ir: 20.  Februāris 2018. gads
Vārda dienas svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Latvian
  • Russian
  • EnglishMūsu kontakti:

„Gurnicas”, Ķekavas pag.,
Ķekavas nov., LV-2123

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālrunis: +371 67317280,
                 +371 67317283
Fakss: +371 67317281

 

Atskats uz padarīto 2008. gadā
     Veiksmīgi aizvadīts pirmais gads, kopš veselības aprūpes atkritumu utilizāciju LAUTUS veic savā pārstrādes rūpnīcā ar lieljaudas autoklāva ROTOCLAVE palīdzību. Gada laikā ir iegūta pirmā pieredze iekārtas ekspluatācijā, kā arī veikti pirmie aprēķini par iekārtas lietderību un faktiskajām izmaksām.

 

     Pirmie secinājumi ļauj būt optimistiem-iekārta atbilst Latvijas likumdošanas un vides prasībām, izmaksas ir samērojamas, faktiskā iekārtas pārstrādes jauda ir vairākas reizes lielāka par pašreiz apstrādāto atkritumu apjomu. 2008.gada laikā LAUTUS iekārtā pārstrādāts vairāk kā 600 tonnu potenciāli infekciozu atkritumu un nederīgo medikamentu.Atrisinot vienu no svarīgākajiem  veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas posmiem- gala pārstrādi, LAUTUS ir uzsācis darbu pie visas sistēmas sakārtošanas.

     Lai nodrošinātu „pareizo” atkritumu savākšanu un pārstrādi, jāveic rūpīgs izglītošanas darbs to rašanās avotos, proti, ārstniecības vietās. LAUTUS speciālisti veiksmīgi sadarbojas ar lielākajām ārstniecības iestādēm, kopīgi veidojot iestādes bīstamo, tai skaitā, veselības aprūpes atkritumu, apsaimniekošanas plānus.
 
2018 © SIA "Lautus" | Izstrādāts: Designbox