Šodien ir: 20.  Februāris 2018. gads
Vārda dienas svin: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Latvian
  • Russian
  • EnglishMūsu kontakti:

„Gurnicas”, Ķekavas pag.,
Ķekavas nov., LV-2123

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālrunis: +371 67317280,
                 +371 67317283
Fakss: +371 67317281

 

LAUTUS rudens

   Vasara ir aizskrējusi un darbīgais Rudens ar dabas veltēm ir jau klāt! Arī LAUTUS darbinieki, kārtīgi atpūtušies vasarā, atkal ir atpakaļ savās darba vietās un risina Klientu vēlmes.

   No septembra, kā katru gadu, sākam apkalpot Rīgas skolu un bērnudārzu medicīniskos kabinetus. Iespēja saņemt šādu pakalpojumu ir arī ārpus Rīgas, to izmanto jau vairākas pašvaldības, sedzot izmaksas par šo iestāžu saražoto veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanu.

    Vasaras sākumā ar Rīgas Domes atbalstu uzsākām ļoti aktuāla jautājuma risināšanu, proti, devām iespēju iedzīvotājiem atbrīvoties no mājās uzkrātajiem nederīgo medikamentu krājumiem tos bezmaksas nododot 84 Mēness aptiekās Rīgā. Jāatzīmē, ka arī šādu iespēju jau ilgāku laiku saviem iedzīvotājiem piedāvā vairākas pašvaldības ārpus Rīgas, tādejādi panākot, ka šie specifiskie „bīstamie” atkritumi nenonāk sadzīves atkritumu konteinerā vai izmesti dabā. Esam veikuši arī sagatavošanas darbus, lai uzņemtu Jūs savās mājās, LAUTUS ražotnē Rīgā, turpinātu iepazīstināt ar Latvijas normatīvo dokumentu prasībām un LAUTUS izveidoto sistēmu, kā arī dotu iespēju savām acīm pārliecināties kā atkritumi tiek sterilizēti un pārvērsti mazos nekaitīgos materiālu gabaliņos.

   Lai nodrošinātu Ministru Kabineta noteikumu Nr.574 „Noteikumi par higiēniskā un pretepidēmiskā režīma pamatprasībām ārstniecības iestādē” 3 un 4.punkta izpildi, piedāvāsim Klientiem izstrādāt atkritumu apsaimniekošanas plānu iestādei, kā arī regulāru darbinieku izglītošanu par plāna izpildi. Saprotot, ka iestādi nevar „aizslēgt” un doties uz Rīgu pēc zināšanām, esam gatavi doties ar informāciju uz Jūsu mājām un apmācīt lielāku iesaistīto darbinieku skaitu. Pēc apmācību noklausīšanās klausītājiem būs iespēja saņemt sertifikātu no licencētas profesionālās pilnveides izglītības programmas .

 
2018 © SIA "Lautus" | Izstrādāts: Designbox